HydroGEN H2 FORTE

Speciálním doplněk stravy se sladidly ve dvou vrstvách, obohacený kurkuminoidy.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.2.2023
Možnosti doručení
Kód: 78
929 Kč
HydroGEN H2 FORTE
h2forte tabs
Novinka Tip
Doprava zdarma
pro všechny láhve
Online podpora
která ráda pomůže
Certifikované produkty
zdraví na prvním místě
Možnost vrácení
ve 14-ti denní lhůtě

Speciální doplněk stravy na podporu zdraví.


Využitá jedinečná technologie českého patentu č. 307 851
 
Tablety H2 Forte® jsou unikátním speciálním doplňkem stravy podporující přirozenou tvorbu molekulárního vodíku v těle. Tablety jsou obohaceny o kurkuminoidy a vhodnou formou minerálu hořčíku. Extrakt oddenku kurkumy s uvedenými přírodními barvivy přispívá k optimální činnosti jater. Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze, správnému energetickému metabolismu a také k ideálnímu fungování nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle.

Obsažená sladidla nejsou cukry, tudíž se tráví až v tlustém střevě. Následně stoupne mj. vstřebávání a vydechování vodíku – důsledek jejich bakteriálního rozkladu (fermentace).

Vyrobeno v ČR na základě dlouholetého výzkumu mezinárodního týmu a ve spolupráci s odborníky, vědci a lékaři.


Složení:
sladidla: mannitol, trehalóza*, maltodextrin; oxid hořečnatý, stabilizátory: hydroxypropylmethylcelulóza, arabská guma; protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin; extrakt z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa).

1 tableta obsahuje
  • Extrakt z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa) s 90 % kurkuminoidů – 5 mg
  • Hořčík - 60 mg (16 %**) **
**denní referenční hodnoty příjmu *Trehalóza je zdrojem glukózy
  • Mannitol – Přírodní sacharid. V medicíně se používá ke snížení nitroočního tlaku a otoku mozku v poslední době je velmi úspěšně aplikován u Parkinsonovy nemoci ze střeva se ovšem velmi špatně vstřebává, a tak jej využívají mikrobi v trávicím traktu podávání Mannitolu u lidí a zvířat významně zvyšuje hladinu endogenního vodíku
  • Trehalosa - Stabilizuje strukturu bílkovin, biologické membrány, léčí steatozu jater, je prevencí demence.

Dávkování: Užívejte 1 tabletu třikrát denně, nejlépe po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte, pokud jste přecitlivělí na jakékoli přísady. Doplněk stravy obsahuje než 10 % přidaného polyalkoholu, nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.
 
Výrobce: H2 Pharm s.r.o., Muglinovská 154/73, 71200 Ostrava, Czech Republic.
 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AZ Avatar autora | 31.10.2021
Na cesty lepší než tahat celou láhev

Společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o. vznikla v roce 2017 a patří do skupiny H2 Global Group s.r.o., která je světovým lídrem a průkopníkem na poli vodíkových technologií pro zdravotnictví, lázeňství, wellness a krásu, zemědělství a chovatelství. H2 Global Group těží z dlouholetých zkušeností svých dceřiných firem, které se zaměřují na tato klíčová odvětví.

Společnost H2 Global Group byla založena panem Davidem Maršálkem v roce 2021 aby se stala mateřskou společností řídící všechny aktivity skupiny včetně distribučních společností H2 World Health & Beauty Company ve Velké Británii, České republice a Maďarsku.

Hlavní náplní společnosti H2 World Health & Beauty Company s.r.o. je distribuce a prodej nadčasových, moderních a inovativních produktů založených na bázi Molekulárního Vodíku®.

Tyto produkty patentovaných technologií vyvíjí v exklusivní spolupráci s odborníky na výrobu produktů s molekulárním vodíkem ve společnostech H2 Pharm s.r.o. a H2 Technology s.r.o. Díky zkušenostem a vědomostem spolupracujících odborníků nabízí naše společnost záruku kvality. Všechny naše produkty a služby se exportují do celého světa a každý den zlepšují život lidem i přírodě na této planetě.