H2 World

Společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o. vznikla v roce 2017 a patří do skupiny H2 Global Group s.r.o., která je světovým lídrem a průkopníkem na poli vodíkových technologií pro zdravotnictví, lázeňství, wellness a krásu, zemědělství a chovatelství. H2 Global Group těží z dlouholetých zkušeností svých dceřiných firem, které se zaměřují na tato klíčová odvětví.

Společnost H2 Global Group byla založena panem Davidem Maršálkem v roce 2021 aby se stala mateřskou společností řídící všechny aktivity skupiny včetně distribučních společností H2 World Health & Beauty Company ve Velké Británii, České republice a Maďarsku.

Hlavní náplní společnosti H2 World Health & Beauty Company s.r.o. je distribuce a prodej nadčasových, moderních a inovativních produktů založených na bázi Molekulárního Vodíku®.

Tyto produkty patentovaných technologií vyvíjí v exklusivní spolupráci s odborníky na výrobu produktů s molekulárním vodíkem ve společnostech H2 Pharm s.r.o. a H2 Technology s.r.o. Díky zkušenostem a vědomostem spolupracujících odborníků nabízí naše společnost záruku kvality. Všechny naše produkty a služby se exportují do celého světa a každý den zlepšují život lidem i přírodě na této planetě.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
h2dent
Novinka
390 Kč

Péče o dutinu ústní

Kód: 87
h2 immunity
Novinka
390 Kč

Podpora imunitního systému

Kód: 84
h2forte tabs
Novinka Tip
929 Kč

Speciálním doplněk stravy se sladidly ve dvou vrstvách, obohacený kurkuminoidy.

Kód: 78
magna realh 1064
Novinka
Magna Real® H2
Momentálně nedostupné
1 190 Kč

Rozpustná hořčíková směs

Kód: 90
product1
1 599 Kč

Tablety Real H2 jsou certifikovaným produktem vyráběným v EU, který je registrován v databázi EU vedené ministerstvem zdravotnictví.

Kód: 75

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení