LAZENA HB-H04M

Neohodnoceno
Značka: LAZENA

Kvalitní vodíková láhev s certifikací REACH

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
26.10.2021
Kód: 45
standardní cena: 5 699 Kč –21 % 4 500 Kč
LAZENA HB-H04M
Neohodnoceno
Značka: LAZENA
Lazena HB H04M 1
Doprava zdarma 5 699 Kč –21 %
Doprava zdarma
pro všechny láhve
Online podpora
která ráda pomůže
Certifikované produkty
zdraví na prvním místě
Možnost vrácení
ve 14-ti denní lhůtě

LAZENA HB-H04M používá vylepšenou technologii SPE (Solid poly electrolytic) a membránu PEM (Proton exchange membrane). Výhodou této technologie je, že dokáže vyrobit vyšší koncentraci molekulárního vodíku a navíc odděluje z vody kyslík, volný chlór a ozon.

Tato vodíková láhev umožňuje přímé nasazení na láhev s vodou. Vodíková voda na dosah. Máme pro vás parádní tip! Pokud se chystáte na cesty a nechcete s sebou balit celou láhev, vezměte si pouze spodní část s generátorem vodíku. Snadno na něj upevníte hrdlo běžné láhve a vytvoříte tak rychle vodu obohacenou o molekulární vodík.

Stačí 5 - 7 minut

Tak mále stačí pro dosažení hodnoty ORP od 350 mV do 650 mV a koncentraci molekulárního vodíku od 0,8 do 1,6 ppm. Vodíkovou vodu doporučujeme vypít ihned po ukončení procesu, nejpozději však do 1 hodiny, molekulární vodík časem vyprchává.

Jakou vodu použít?

Doporučujeme používat kvalitní pitnou vodu, upravenou vodu nebo vodu upravenou reverzní osmózou.

Pozor, vodíkové láhve (generátory vodíku) používejte vždy pouze na obohacení neperlivé (nesycené) vody!

Pohodlná na cesty

Tato vodíková láhev umožňuje přímé nasazení na PET láhev s vodou, vodíkovou vodu můžete mít na dosah i na cestách. Nemusíte si balit celou láhev například na cestu letadlem, stačí si vzít pouze spodní část s generátorem vodíku, na kterou snadno upevníte hrdlo běžné láhve a vytvoříte si tak rychle vodu obohacenou o molekulární vodík.

Technologie výroby láhví Lazena

LAZENA HB-H04M, stejně jako ostatní vodíkové láhve značky Lazena, používá vylepšenou technologii SPE (Solid poly electrolytic) a membránu PEM (Proton exchange membrane). Výhodou této technologie je, že dokáže vyrobit vyšší koncentraci molekulárního vodíku a navíc odděluje z vody kyslík, volný chlór a ozon.

Oficiálně certifikováno

Při dovozu je dodržováno nařízení ES č.1907/2006 neboli REACH o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek. Zařízení splňuje směrnici 2011/65/EU RoHS (Rescriction of Hazardeous Substances)

Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory molekulárního vodíku
Rozměry: 252 mm x 67 mm
Váha: 530 g
Objem láhve: 400 ml
Obsah balení: generátor molekulárního vodíku, láhev, uživatelská příručka, kabel USB, zdroj pro nabíjení
Materiál: sklo, ABS plast (neobsahuje bisfenol A), nerez, titan, platina elektrolytické destičky jsou vyráběny v Jižní Korei, PEM membrána se vyrábí v USA ostatní komponenty v Číně

Info video

Výměna baterie