LAZENA HB-H05M

1 hodnocení
Značka: LAZENA

Vodíková láhev z borosilikátového skla

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
26.10.2021
Kód: 54
standardní cena: 6 499 Kč –17 % 5 400 Kč
LAZENA HB-H05M
1 hodnocení
Značka: LAZENA
gPGBYSL
BLACKFRIDAY
Doprava zdarma 6 499 Kč –17 %
Doprava zdarma
pro všechny láhve
Online podpora
která ráda pomůže
Certifikované produkty
zdraví na prvním místě
Možnost vrácení
ve 14-ti denní lhůtě
5,0 1 hodnocení

LAZENA HB-H05 používá vylepšenou technologii SPE (Solid poly electrolytic) a membránu PEM (Proton exchange membrane). Výhodou této technologie je, že dokáže vyrobit vyšší koncentraci molekulárního vodíku a navíc odděluje z vody kyslík, volný chlór a ozon.

Tato vodíková láhev umožňuje přímé nasazení na láhev s vodou. Vodíková voda na dosah. Máme pro vás parádní tip! Pokud se chystáte na cesty a nechcete s sebou balit celou láhev, vezměte si pouze spodní část s generátorem vodíku. Snadno na něj upevníte hrdlo běžné láhve a vytvoříte tak rychle vodu obohacenou o molekulární vodík.

Stačí 5 - 7 minut

Tak mále stačí pro dosažení hodnoty ORP od 400 mV do 600 mV a koncentraci molekulárního vodíku vyšší než 1ppm. Vodíkovou vodu doporučujeme vypít ihned po ukončení procesu, nejpozději však do 1 hodiny, molekulární vodík časem vyprchává.

"Nezničitelné" sklo

Borosilikátové sklo se vyznačuje vysokou odolností, a proto doufáme, že vám tato láhev vydrží „navěky”. Když by přišla její poslední chvilka, nevhazujte skleněnou část do kontejneru na sklo. Varné sklo nepatří do tříděného odpadu.

Jakou vodu použít?

Doporučujeme používat kvalitní pitnou vodu, upravenou vodu nebo vodu upravenou reverzní osmózou.

Pozor, vodíkové láhve (generátory vodíku) používejte vždy pouze na obohacení neperlivé (nesycené) vody!

 

Technologie výroby láhví Lazena

LAZENA HB-H05, stejně jako ostatní vodíkové láhve značky Lazena, používá vylepšenou technologii SPE (Solid poly electrolytic) a membránu PEM (Proton exchange membrane). Výhodou této technologie je, že dokáže vyrobit vyšší koncentraci molekulárního vodíku a navíc odděluje z vody kyslík, volný chlór a ozon.

Oficiálně certifikováno

CERTIFIKOVÁNO Při dovozu je dodržováno nařízení ES č.1907/2006 neboli REACH o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek. Zařízení splňuje směrnici 2011/65/EU RoHS (Rescriction of Hazardeous Substances)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory molekulárního vodíku
Rozměry: 291 mm x 72 mm
Váha: 580 g
Objem láhve: 400 ml
Obsah balení: láhev, uživatelská příručka, kabel USB, zdroj
Materiál: sklo, ABS plast (neobsahuje bisfenol A), nerez, titan, platina elektrolytické destičky jsou vyráběny v Jižní Korei, PEM membrána se vyrábí v USA ostatní komponenty v Číně